Birebir Yüzme Dersi

NEDEN YÜZME ÖĞRENMELİYİZ.
16 Mayıs 2018
Çocuklar İçin Yüzme
14 Aralık 2019

Özel ders

Birebir yüzme derslerinde kendi havuzu olan ya da kullanım hakkında sahip oldukları havuzu olan kursiyerlerimiz yolda zaman kaybetmeden kendi havuzlarında ya da kulübümüzün faaliyet gösterdiği havuzlarda eğitim alabilirler. Toplu ortamda eğitim görmek istemiyor ya da ayrıcalıklı eğitim almak istiyorsanız birebir yüzme dersi ile daha konforlu bir eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Özel dersin avantajlarından biri ders saatlerinin kişiye göre programlanmasıdır. İstediğiniz gün ve saatleri belirleyip günlük koşuşturmanızın arta kalan zamanlarında suda eğlenirken dinlenebilir ve yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Özel dersi daha çekici kılan bir diğer avantajı ise ihtiyaca yönelik olmasıdır.Antrenörümüz tarafından seviyeniz belirlenir ve çalışmalar ona göre programlanır.

Özel ders almak isteyen kişiler önceden dersin gününü ve saatini rezerve etmelidir. Dersin iptali durumunda ders saatinden 24 saat önce antrenörü arayıp bilgi verilmesi gerekir. Özel derslerde çocuk ve yetişkinler aynı ücrete tabidir.

Comments are closed.