Yüzme Kursları

Yetişkinler İçin Yüzme
14 Aralık 2019
Yüzme Stilleri
14 Aralık 2019

Yüzme kurslarında amaç; hiç yüzme bilmeyen insanları önce suyla tanıştırma, daha önce yüzmüş insanları ise suya alıştırmaktır. Suyla tanışma aşamasında önce eller ve ayaklar suya sokulur vücut ıslatılarak yavaş yavaş suya alıştırılır. Suda sırt üstü ve yüz üstü yatarak yapılan ayak çalışmalarıyla öncelikle su korkusu yenilir. Karada ve suda nefes çalışmaları yapılır.

Öğretilen teknikler yüzücünün zihninde canlanmalıdır. Bu şekilde hareketleri daha kolay yapabilecektir. İnsanlar kurs seçimi yaparken sadece ticari olan kurslardan kaçınmalıdır. Başvurmadan önce detaylı bilgi istemeli, verilen eğitimlerin nasıl programlandığı hakkında bilgi alma bilincinde olmalısınız. Sizlere bu güveni vermeyi amaç edinmiş olup sizlere yüzmeyi sevdirme odaklı çalışmaları sürdürüyor ve programlıyoruz. Bizimle eğlenirken öğrenmek isteyen tüm kursiyerlerimiz bizler için çok değerli.

Bu sebeple gelen herkesi özel hissettirmek ve aklında soru işareti kalmadan severek derslere gelmeniz bir diğer amaçlarımızdan. Sizde ailemize katılmak istiyorsanız, suyla dans edip eğlenmeye, öğrenmeye hepinizi bekliyoruz.

Comments are closed.