Çocuk Yüzme Kursları

Kocaelide Çocuklar İçin Yüzme Kursu

Yüzme eğitimlerimiz yaz yüzme ve kış yüzme olarak planlanmaktadır. Yüzme okulu yaş aralığı 4-12 yaş arası çocukları kapsamaktadır. 13-18 yaş arası gençlerimizede yeterli sayı oluşması halinde eğitim verilmektedir. Yüzme kurslarına katılan sporcularımız yaşları ve yüzme seviyelerine göre gruplara ayrılmaktadır.

Temel ve teknik eğitimlerini başarıyla tamamlayarak belirli bir seviyeye ulaşmış, yetenekli görülen çocuklar altyapı grubuna dahil edilirler. Bu aşamada çocuklara antrenman programları uygulatılarak, sporculuk kültürü aşılanır. Amacımız kulübümüzün alt yapısını oluşturabilecek lisanslı sporcular yetiştirmektir. Yetiştirdiğimiz sporcular yüzme faaliyetlerinde kulübümüzü temsil edeceklerdir. 1 antrenör ve 1 yardımcı antrenör önderliğinde çocukların yaş ve yüzme seviyelerine göre sınıf sayısı oluşturmaktadır. Bu sınıflar 8 ile 12 kişilik olacak şekilde değişmektedir.

PROGRAMLARIMIZ

YAZ OKULU KIŞ OKULU
– Yaz yüzme okulu programımız eğitim öğretim sezonu tamamlandıktan sonra
kulübümüz tarafından belirlenen bir tarihte başlamaktadır.
– Yaz okulumuz hafta içi ve hafta sonu olarak planlanmıştır.
– Kış yüzme okulumuz eğitim öğretim sezonu başladıktan sonra planlanmaktadır.
– Kış okulumuz hafta içi ve hafta sonu olarak planlanmıştır.
– Kış okulumuz eğitim öğretim saatlerine göre düzenlenmiştir.

Çocuklarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmeleri için spor sevgisi, spor yapma alışkanlığı ve aktif bir yaşam sürme alışkanlığı kazanmaları gerektiğine inanıyoruz.
Bunu sağlamak adına çocuklar için eğlenceli, heyecanlı ve başarı hissiyle donatılmış bir ortam sağlanmaktadır.

Gerekli Malzemeler

– Mayo (Erkekler Short Kullanabilir)
– Bone
– Yüzücü Gözlüğü ( isteğe bağlı )
– Havlu veya Bornoz
– Terlik (Dışarıda Kullanılmamış)

Kocaeli çocuk yüzme kursu çocuğunuz için bir deneyim sunuyor. Ve gerçekten emanet edebileceğinizi düşündüğünüz bir kurum bulduysanız belkide çocuğunuz ilerleyen hayatında ona çok büyük bir yetenek kazandırmış olacaksınız. Yüzme sporu sadece rahatlamak, tatil yapmak amaçlı değil aynı zamanda sağlıklı ve dinamik bir yaşam için büyük bir yetenek olarak karşımıza çıkıyor. Kocaeli de yıllardır yüzme kursu ve yüzme dersleri düzenleyerek bu sektörde deneyimlerimizi arttırmaya devam ediyoruz. Çocuk için yüzme kursu hem fiziksel hemde zihinsel gelişimde geleceğe büyük yatırım olarak görünüyor. Kocaeli yüzme kursu olarak tüm eğitmenlerimiz ile İzmit’in merkezi noktalarında hizmet veriyoruz. Bu sayede kolay ulaşım bir yüzme kursunun keyfini fazlasıyla sunmaya devam ediyorsunuz.

ÜCRET: AYLIK 8 DERS 1300 TL